Uzman Ekip Hep Yanınızda

Organizasyon öncesinde Eftalya’nın uzman ekibi; çift ile birebir görüşüp, ilk önce onların hayallerini dinliyor. Bu hayaller üzerinden nasıl ilerleyip, nasıl bir organizasyon yapabileceklerini hassasiyetle planlıyorlar. Böylelikle çiftleri uygun bir bütçe ile hayallerine kavuşturuyorlar!

Düğün organizasyonlarının tamamı kendi ekipleri tarafından yürütülüyor. Organizasyonun hazırlık aşamasından düğün bitimine kadar her detayı büyük bir özenle planlıyor. Düğünden önce bir düğün akışı çıkarılıyor. Hazırlanan bu düğün akışı hiçbir aksaklık yaşamadan uygulanıyor. Ayrıca çifte eşlik eden ve onların devamlı yanında olan profesyonel bir ekip de bulunuyor.

Boğaz’ın Işıkları Eşliğinde After Party

Eftalya’da düğün yapan çiftlere, after party imkanı da sunuluyor. Düğün organizasyonları 19:00-23:00 saatleri arasında gerçekleşirken, after party ile bu saatleri 02:00’ye kadar uzatabiliyorsunuz. Gecenin o saatlerinde Boğaz’ın ışıkları ve DJ’in hareketli müzikleri eşliğinde dilediğinizce eğleniyorsunuz!

Müzik organizasyonu da Eftalya tarafından yürütülüyor. Müziğin, bir düğünün en önemli unsurlarından biri olduğunun farkındalar. Bu nedenle de profesyonel DJ’lerle çalışıyorlar.

HAKKIMIZDA

 

EFTALYA TEKNE TURU

İstanbullu çiftlerin en güzel alternatiflerinden biri tekne düğünü! Sizi işinde uzman bir firmayla tanıştırmak istiyoruz. Eftalya; birbirinden farklı 10 teknesi, canlı çiçeklerle yaptıkları süslemeleri, after party imkanı, onlarca menü çeşidi ve çok daha fazlasıyla düğün organizasyonlarını unutulmaz kılıyor. 

Tekne Organizasyonunda 20 Yıllık Tecrübe

Eftalya; 40 yılı aşkın süredir Boğaz’da faaliyet gösteren Lüfer Tekneler Grubu’nun yan kuruluşu! Eftalya Tekne Turu, 2000 yılından bu yana hizmet veriyor. Firmada uluslararası kalite yönetim sistemleri uygulanıyor.

Eftalya’da düğün yapmak isteyen çiftlere özel birbirinden farklı paketler sunuluyor. Düğün paketleri ekonomik ve VIP olmak üzere çeşitlendiriliyor. Her şey dahil paketleri olduğu gibi seçmeli paketleri de bulunuyor.

Bağlı Olduğumuz Kurum ve Kuruluşlar
Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olmak İçin E-Posta Listemize Kayıt Olun
HIZLI TEKLİF İSTEYİN
2000 Yılından bu güne İstanbul ve çevresinde tekne turu,davet ,balo organizasyonları yapmakta olan firmamız en kaliteli hizmeti en uygun maliyetlerle almanızı sağlayarak yılda 200.000 misafir ağırlamaktadır. 1 Kişiden 750 kişiye kadar farklı kapasitelerdeki davet gemilerimiz, motoryat,gulet ve gezi teknelerimiz ile 18 yıldır hiç bir şikayet almadan hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Kusursuz hizmetin tek adresi Eftalya Tekne Turu nu seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
EFTALYA TEKNE TURU
tam EFES turizm organizasyon a.ş