BOĞAZ'DA TEKNEDE DÜĞÜN ORGANİZASYONU
Beyaz atlı prensinizi buldunuz. Onun evlilik teklifini kabul ettiniz ve sıra bu teklifi imzaya dökmeye geldi. Siz tam bir denizkızısınız. Özgür bir ruha sahipsiniz. Kalıplara sığamıyorsunuz. Haraketli, coşkulu, hayata pupa yelken devam eden birisiniz. Deniz kokusu, deniz esintisi sizi büyülüyor ve kendinizi cennette hissettiriyor. Öyleyse siz kına gecenizi ve düğününüzü İstanbul Boğazının görkemli ortamında gerçekleştirmeli ve tarzınızı yansıtmalısınız. Aşkınızı İstanbul’un kalbi olan Boğaz’da haykırmalı, havai fişek gösterisi ile çılgınlar gibi eğlenmelisiniz. Siz bunu hak ediyorsunuz.
Misafirleriniz sizin bu muhteşem organizasyonunuzu ömür boyu unutmasın ve her yerde bu kınayı, düğünü konuşsun istiyorsunuz. Haklısınız çünkü kına geceleri ve düğünler bayanların en özel günleri ve en keyifli, görkemli gösterilere dönüşmeleri onları mutlu eder. Hayatınızı aşkı ile ilk dansınız, karı koca olarak el ele ilk tutuşmalarınız, göz göze ilk bakışlarınız İstanbul Boğazında gerçekleşecek. Zaten kendisi şiirlere konu olmuş bir mekân olan Boğaz şimdi sizin için de bir şiir, bir türkü olacak asla unutulmayacak.
 

DÜĞÜN KAMPANYA MENÜSÜ

Tereyağlı Pilav eşliğinde

Tavuk Izgara Veya Köfte Izgara  (Közde Domates – Biber -Patates Püresi Garnitür)

Veya

Balık ( Roka, Limon, Patates )
Mevsim Salatası

Mevsim Meyveleri

Masalara serpme Pasta
Çikolatalı Veya Frambuaz Veya Meyveli Dondurmalı

 

Organizasyonumuza;

Nikah Masası Süslemesi
Profesyonel DJ Performansı
Tur Süresince Video Çekimi
15 Adet Aile Fotoğrafı
Volkanlı Gelin yolu
Mor – Pembe – Beyaz – Kırmızı Organzeli Tekne Süslemesi
DAHİLDİR…

Bağlı Olduğumuz Kurum ve Kuruluşlar
Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olmak İçin E-Posta Listemize Kayıt Olun
HIZLI TEKLİF İSTEYİN
2000 Yılından bu güne İstanbul ve çevresinde tekne turu,davet ,balo organizasyonları yapmakta olan firmamız en kaliteli hizmeti en uygun maliyetlerle almanızı sağlayarak yılda 200.000 misafir ağırlamaktadır. 1 Kişiden 750 kişiye kadar farklı kapasitelerdeki davet gemilerimiz, motoryat,gulet ve gezi teknelerimiz ile 20 yıldır KUSURSUZ hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Tekne Organizasyonlarında en kaliteli  hizmetin tek adresi Eftalya Tekne Turu nu seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
EFTALYA TEKNE TURU
tam EFES turizm organizasyon a.ş