Mezuniyetler hayatımızda en önemli organizasyonlardandır. Hele bir de aynı odayı, aynı battaniyeyi, aynı yastığı, aynı dolabı ….paylaşımlarımız olduysa o zaman bu arkadaşlığı kuru bir elveda ile bitirmek ayıp olur doğrusu. Arkadaşlarınız ile rüya gibi bir gece geçirmek ve mezuniyetinizi unutulmaz kılmak için her türlü organizasyon süslemesi ve hazırlığını yaparak sizlere hafızalarınızda uzun süre yaşayacak bir gün sunabiliriz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınız teknede mezuniyet partiniz için mavi suların durgunluğu, sakinliği ve sizin çılgın neşeniz bir arada olacak harika bir gece hazırlayacağız.

Teknede mezuniyet fikrinizi arkadaşlarınız ile henüz paylaşmadıysanız sitemizdeki görseller ve hizmetler bölümünden tüyolar ile birlikte arkadaşlarınız ile fikir birliği yaparak bu organizasyon konusuna tam bir netlik getirebilirsiniz. Sıra dışı bir fikir olan gecenin karanlığında özel aydınlatmalar, sevdiğiniz müzikler, hoş ikramlar ve müthiş bir pasta kesimi ile devam eden kep atma heyecanını sular üzerinde yaşamak isteyen tüm mezun olacakları titiz hazırlıklarımız ile mutlu etmeye çalışıyoruz. Siz de o mutluluk anını bizim teknelerimiz arasından gerçekleştireceğiniz seçimlerle tamamlamak için kısa sürede bizi ulaşma fikrini hayata geçirmelisiniz.
 

Teknede mezuniyet organizasyonu hazırlığında bizi tercihinizde katılımcı sayınız, canlı müzik tercihiniz, kokteyl ve yiyecek türü tercihleriniz ile bizleri bilgilendirip fiyat belirlemesi için bize danışabilirsiniz. Mavi suların üstü, ay ışığı ve yıldızların parıltısı ile unutulmaz bir mezuniyet heyecanını uzun süre anımsamak sizler için çok da zor olmayacak. Bizi tercih ederek tercihte bulunacağınız tekne türleri ve kiraladığınız bu teknelerde gerçekleştirebileceğimiz süsleme öneri fikirlerine göz atarak sizi memnun edecek tüm ayrıntıları bize iletmeniz hazırlık aşamasında sizden alacağımız fikirler listesinde karşınıza çıkmaktadır. Lise hayatı ya da üniversite hayatında daha çok öneme çıkan arkadaşlıklar, dostluklar ve sevgililik dönemleri için bizimle gerçekleştireceğiniz o özel gece sizleri memnun edecek ve mutluluğunuzu uzun sürdürebilecek bir gece olacaktır.

 

Uygun fiyat seçenekleri ile balonlar, aydınlatıcı küçük ışıklar, farklı süsleme aparatları, harika bir dans pisti, istediğiniz güzergahta ilerleyip mola vermeler ile uzun soluklu bir değişim yaşayarak en heyecanlısından bir elvedayı arkadaşlarınız da siz de hak ediyorsunuz. O zaman teknede mezuniyet partiniz için tüm ekibimizin o gece için size seferber olmasını istemez misiniz? Son derece kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak harekete geçen ekibimiz ile yaşadığınız gecede unutamayacağınız fotoğraf kareleri de telefonunuzda yaşayarak her baktığınızda sizi gülümsetebilecektir.

 

Boğaz'da Teknede Mezuniyet Balosu
HIZLI TEKLİF İSTEYİN
1 Kişiden 1000 Kişiye Kadar İstanbul'un En Şık Tekneleri

 

  50 Kişilik Mezuniyet   7.500 TL
100 Kişilik Mezuniyet   8.500 TL 
150 Kişilik Mezuniyet   9.500 TL
200 Kişilik Mezuniyet 10.500 TL
250 Kişilik Mezuniyet 11.500 TL
300 Kişilik Mezuniyet 12.500 TL
350 Kişilik Mezuniyet 13.500 TL
400 Kişilik Mezuniyet 14.500 TL
450 Kişilik Mezuniyet 15.500 TL
500 Kişilik Mezuniyet 16.500 TL
Boğaz'da Teknede Mezuniyet Balosu Kampanyası
KAMPANYA MENÜSÜ
Karışık Çips Çerez Kurudite,
Peynirli kanepe,Salamlı Kanepe,
Zeytin Ezmeli Kanepe,
Mini Börek,Tatlı Tuzlu Kurabiyeler Limitsiz Meşrubat ve Meyve Suyu, Tekne süslemesi,
Profesyonel DJ Performansı
3 Saat Boğaz Turu                    
 
Bağlı Olduğumuz Kurum ve Kuruluşlar
Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olmak İçin E-Posta Listemize Kayıt Olun
HIZLI TEKLİF İSTEYİN
2000 Yılından bu güne İstanbul ve çevresinde tekne turu,davet ,balo organizasyonları yapmakta olan firmamız en kaliteli hizmeti en uygun maliyetlerle almanızı sağlayarak yılda 200.000 misafir ağırlamaktadır. 1 Kişiden 750 kişiye kadar farklı kapasitelerdeki davet gemilerimiz, motoryat,gulet ve gezi teknelerimiz ile 20 yıldır KUSURSUZ hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Tekne Organizasyonlarında en kaliteli  hizmetin tek adresi Eftalya Tekne Turu nu seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
EFTALYA TEKNE TURU
tam EFES turizm organizasyon a.ş