Ülkemizin en kutsal ayıdır Ramazan. Hiç bitmesini istemediğimiz, ruhumuzu aydınlatan bir sultandır. 11 ayın sultanı diye anarız onu hep. 1 yıl boyunca heyecanla bekleriz. Kalplerimiz şenlenir iftar sofraları ile. Dargınlık, kızgınlık kalmaz yüreğimizde. Aile ve dostlar sevgiyle bir araya gelir. Yürekler Allah’ı zikreder en derinden. Bu mübarek ayda iftar vermek için adeta yarışırız birbirimizle. Dünya gelsin soframıza otursun; yemeklerimizi yesin ve bizimle birlikte ellerini semaya açıp dua etsin diye heyecanlanırız.

 

Hazırlık üzerine hazırlık yaparız. Misafirlerimizi mutlu etmek için türlü güzellikler ekleriz davetlerimize. Ramazan ayında farklı bir davet, farklı bir iftar sofrası hazırlamak isteyenler için en güzel seçim tekne kiralamaktır. İstanbul Boğazının eşsiz manzarasında, masmavi denizinde akıp gitmek ve iftar sofrasını alabildiğine geniş kurmak ne kadar da güzel olur değil mi?
 

Boğazda iftar organizasyonları her zaman dikkat çeker ve fark yaratır. İster aile ve dostlarınız ister müşterileriniz isterseniz çalışanlarınız için muhteşem, unutulmayacak bir iftar organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Oruçlar açılmadan hemen önce düzenlenen muhteşem bir boğaz gezisi ile misafirlerinize İstanbul’un eşsiz manzarasını bir uçtan öbür uca sunabilirsiniz. Steril, yüksek kapasiteli ve lüks teknelerimiz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecektir. Siz de bu tekneler ile sevdiklerinizi ağırlamak ve yıllar sonra bile konuşulacak lezzette iftarlara imza atmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

 

Boğazda iftar organizasyonları için tekne kiralamak sanıldığı kadar pahalı değildir. Tam tersine lüks bir restoranı kiralamaktan çok çok daha ucuza mal olmaktadır. Üstelik tamamen size özel bir teknede sadece davetlileriniz ile harika bir iftar gerçekleştirebilme şansına sahip olmanızı sağlar.
Boğazda iftar organizasyonları birçok etkinliği de beraberinde getirir. İlahiler, Kur-an okumaları, semazen gösterileri ile iftar yemeğinizi renklendirebilir; bu güzel ayın insanın içerisine işleyen, ruhunu okşayan atmosferini misafirlerinize yansıtabilirsiniz. Akılda kalıcı, özel bir iftar yemeği tasarlamak ve bu yemek ile dilden dile konuşulmak sizin elinizde. Dilerseniz Ramazan ayının amacına uygun olarak; sosyal proje kapsamında belki de hiç Boğaz’da bir çay içme şansı bulamayan kişilere hayatlarının en güzel gecesini yaşatmak istersiniz. Kim bilir belki de yaşlılar, yetimler, sığınmacılar veya bu kişiler yararına düzenleyeceğiniz boğazda iftar organizasyonları gelirlerin bağışlanması neticesinde size paha biçilmez bir ruhsal arınma sağlarlar.

Hemen harekete geçin ve bugünden iftar organizasyonlarınızı planlayın. Şimdiden davetlilerin listesini hazırlayın ve Boğazda iftar organizasyonları için yerinizi ayırtmak adına bizi arayın.


ÖZEL GRUP İFTAR YEMEĞİ ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN LÜTFEN TEKLİF İSTEYİNİZ

1 Kişiden 1000 Kişiye Kadar İstanbul'un En Şık Tekneleri
1.KAT SALON
İFTAR MENÜ
İFTARİYELİKLER
Ekmek ve pide çeşitleri
Hurma
Kayısı
Zeytin
Kaşar Peynir
Dil Peyniri
Çilek reçeli
Tere yağ
Bal
Domates ve Salatalık söğüş
Süzme mercimek çorbası
Yaprak sarma
Paçanga Böreği
ANA YEMEK
Tas Kebabı veya Karışık Izgara
Patates püresi ,Pilav garnitür ile
Mevsim salatası  (kişi başı)
Baklava Şekerpare
Limitsiz çay ,meşrubat

KİŞİ BAŞI FİYAT : 225 TL
CANLI FASIL TASAVVUF MÜZİĞİ İLAHİLER EŞLİĞİNDE İFTAR YEMEĞİ 
SEMAZEN GÖSTERİSİ
ve
USTA YORUMCU NİHAL ARDA TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ

SERVİSİMİZ KİŞİ SAYINIZA UYGUN SİZE ÖZEL MASALARDA YAPILIR
Kalkış Noktaları

KARAKÖY :18:45  (Şehir Hatları Vapur İskelesi)
ÜSKÜDAR: 19:15 
Bağlı Olduğumuz Kurum ve Kuruluşlar
Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olmak İçin E-Posta Listemize Kayıt Olun
HIZLI TEKLİF İSTEYİN
2000 Yılından bu güne İstanbul ve çevresinde tekne turu,davet ,balo organizasyonları yapmakta olan firmamız en kaliteli hizmeti en uygun maliyetlerle almanızı sağlayarak yılda 200.000 misafir ağırlamaktadır. 1 Kişiden 750 kişiye kadar farklı kapasitelerdeki davet gemilerimiz, motoryat,gulet ve gezi teknelerimiz ile 20 yıldır KUSURSUZ hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Tekne Organizasyonlarında en kaliteli  hizmetin tek adresi Eftalya Tekne Turu nu seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
EFTALYA TEKNE TURU
tam EFES turizm organizasyon a.ş